Thursday
Long Prairie-Grey Eagle vs, Hawley, 7 PM
Friday
St. Charles vs. Triton, 6:30 PM
Sauk Rapids-Rice vs. Brainerd, 6:30 PM
Pequot Lakes vs. Dilworth-Glyndon-Felton, 6:40 PM
Littlefork-Big Falls vs. Lake of the Woods, 6:40 PM
Martin County West vs. Blue Earth Area, 6:45 PM
Janesville-Waldorf-Pemberton vs. Lester Prairie, 7 PM
Minneapolis Washburn vs. St. Paul Academy/Minneapolis Academy/Blake, 7 PM
Windom Area vs. Jackson County Central, 7 PM
Maple Lake vs. Lake Crystal-Wellcome Memorial, 7 PM
Benilde-St. Margaret's vs. Chanhassen, 7 PM
Rosemount vs. Farmington, 7 PM
Lakeville North vs. Lakeville South, 7 PM
Coon Rapids vs. Irondale, 7 PM
Prior Lake vs, Minnetonka, 7 PM
Centennial vs. St. Michael-Albertville, 7 PM
Minneapolis North vs. Breck, 7 PM
Eden Prairie vs. Wayzata, 7 PM
Benson vs. Morris Area/Chokio-Alberta, 7 PM
Wadena vs. West Central Area, 7 PM
Glencoe-Silver Lake vs. Albany, 7 PM
Tuesday
Lakeview vs, Russell-Tyler-Ruthton, 4:45 PM
Champlin Park vs. Lakeville North, 7 PM
Glencoe-Silver Lake vs. Hutchinson, 7 PM
Sauk Centre vs. Morris Area/Chokio-Alberta, 7:30 PM
Thursday
St. Paul Academy vs. Mounds Park Academy, 6 PM
St. Peter vs. Blue Earth Area, 6:45 PM
International Falls vs. Littlefork-Big Falls, 6:45 PM
Staples-Motley vs. Pequot Lakes, 6:45 PM
Ada-Borup/Norman County West vs. Climax/Fisher, 6:50 PM
Fertile-Beltrami vs. Fosston, 6:50 PM
Mahnomen/Waubun vs. Norman County East/Ulen-Hitterdal, 6:50 PM
Blake vs. Providence Academy, 7 PM
Jordan vs. LeSueur-Henderson, 7 PM
Litchfield vs. Dassel-Cokato, 7 PM
North Branch vs. St. Michael-Albertville. 7 PM
New Richland-Hartland-Ellendale-Geneva vs. Waterville-Elysian-Morristown, 7:15 PM
Jackson County Central vs. Luverne, 7:15 PM
Royalton vs. Long Prairie-Grey Eagle, 7:15 PM
Crosby/Ironton vs. Detroit Lakes, 7:15 PM
Minnewaska vs. Morris Area/Chokio-Alberta, 7:30 PM
West Central Area vs. Hancock, 7:30 PM
Saturday
Tag(s): Blue Earth St. Peter Jackson County Central Luverne Lakeview Russell-Tyler-Ruthton NRHEG Waterville-Elysian-Morristown Blake Breck Minnehaha Academy Mounds Park Academy Providence Academy St. Paul Academy International Falls Crosby-Ironton Detroit Lakes Pequot Lakes Staples-Motley Minneapolis Edison Jordan Le Sueur-Henderson North Branch St. Michael-Albertville Littlefork-Big Falls Champlin Park Hancock West Central Ada-Borup West Climax/Fisher Fertile-Beltrami Fosston Norman County East Carlton McGregor Long Prairie-Grey Eagle Royalton Lakeville North DeLaSalle Minnewaska Morris Area/Chokio-Alberta Sauk Centre Hutchinson Dassel-Cokato Glencoe-Silver Lake Litchfield Mahnomen/Waubun